Share Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1Pisanie#1 Oczekiwania Graczy wobec MG   #1 Oczekiwania Graczy wobec MG EmptyNie Sie 20, 2017 4:27 pm


Crystal Empire
Crystal Empire
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 528
Przybywam z zapytaniem, z którym każdy nie raz i nie dwa się spotkał:

Jakie oczekiwania ma Gracz wobec MG?

Chciałabym poznać Wasze oczekiwania wobec Mistrzów Gry.
Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
Czego od nich oczekujecie (w tym też, niejako i ode mnie, jako GMG tego grajdołka)?

Nie będę się za dużo rozpisywać, bo uważam, że w tym momencie, z mojej strony jest to chyba zbędne, tym bardziej, że o moich oczekiwaniach wobec Mistrzów Gry możecie przeczytać tutaj.

Zatem, przedstawcie mi swoje zdanie, proszę!
#2PisanieRe: #1 Oczekiwania Graczy wobec MG   #1 Oczekiwania Graczy wobec MG EmptyNie Sty 07, 2018 12:53 am


Cadence
Cadence
Obywatelka
Naznaczona
Skąd : Nimph's Islands
Join date : 02/11/2017
Liczba postów : 14
Nie mam kosmicznych wymagań co do MG. Prócz oczywistych rzeczy takich jak znajomość języka polskiego i braku faworyzowania, lubię jednak gdy do MG można uderzyć i przedyskutować opcje na fabule zanim napisze się posta. Gracze to z natury istoty głupie, dlatego zawsze doceniam MG który potrafi omówić możliwe skutki naszych decyzji zanim rzucimy się w paszczę śmierci albo zepsujemy sobie i jemu rozgrywkę. Bo przecież poza pewnymi bardzo szczególnymi scenariuszami, rozgrywka nie powinna polegać na potyczkach MG kontra Gracze, i MG śpieszący się z ubijaniem postaci bez bardzo dobrego powodu to dupa, nie Mistrz. Jak widać poprzeczka jest na podłodze i nie spotkałem na internecie jeszcze nikogo, kto by się pod nią przekopał ^^
#3PisanieRe: #1 Oczekiwania Graczy wobec MG   #1 Oczekiwania Graczy wobec MG EmptyNie Lut 11, 2018 1:26 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Wymienię w punktach co uważam za cechy dobrego mistrza gry (oczywiście moim zdaniem):
- duża i kreatywna wyobraźnia
- reagowanie na wszystkie akcje gracza (te dobre jak i te złe)
- dobrego planowania akcji, przy tym nie wrzucając "z dupy" czegoś na fabułę
- pozaszablonowe myślenie
- otwartość na propozycje gracza, przy tym jednak nie uginając się im całkowicie jeśli sam gracz przesadza
- neutralność
- brak lania wody (dodam tylko, że nie, długi post nie znaczy od razy lanie wody, może być długi i jednocześnie interesujący)
#4PisanieRe: #1 Oczekiwania Graczy wobec MG   #1 Oczekiwania Graczy wobec MG Empty



Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Punktacje Graczy
» Pytania od Graczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kroniki Larnwick :: 

Karczma

nasz offtop

 :: Pogaduchy :: Okiem Gracza
-
Współpraca
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum, na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąwykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Większość obrazów pojawiających się na forum powstało kreatora grafiki AI Tubo, natomiast pozostałe należa do ich Twórców.
Granica PBF